Hlavní navigace

ČT 24 vysílá online nyní i pro iPhone, stejně jako Z1

Jiří Macich ml.

Česká televize spustila online vysílání svého zpravodajského kanálu ČT 24 pro iPhone. Živé vysílání ČT24 na iPhone je součástí trendu, kdy chceme dostat ČT 24 na mobilní média a umožnit příjem dle datových možností kdekoliv a kdykoliv se divák nachází. Zvlášť u dramatických událostí je možnost mobilního příjmu živého vysílání důležitá. Seriózní a obsáhlé vysílání ČT24 je tak dosažitelnější, uvedl Milan Fridrich, výkonný ředitel České televize pro oblast tzv. nových médií. Živé vysílání ČT 24…

Česká televize spustila online vysílání svého zpravodajského kanálu ČT 24 pro iPhone. Živé vysílání ČT24 na iPhone je součástí trendu, kdy chceme dostat ČT 24 na mobilní média a umožnit příjem dle datových možností kdekoliv a kdykoliv se divák nachází. Zvlášť u dramatických událostí je možnost mobilního příjmu živého vysílání důležitá. Seriózní a obsáhlé vysílání ČT24 je tak dosažitelnější, uvedl Milan Fridrich, výkonný ředitel České televize pro oblast tzv. nových médií. Živé vysílání ČT 24 pro iPhone bude následováno i aplikací pro sportovní program ČT4, kde je mobilita také důležitým fenoménem, dodal Milan Fridrich.

Content 2017 - tip Footshop

Screenshot

Česká televize letos nejdříve uvedla aplikaci, která na displeje mobilů iPhone přinášela zpravodajství v textové formě z webu ČT 24. Krátce na to přišel se živým online vysíláním pro iPhone zpravodajský kanál Z1. Veřejnoprávní televize ještě v březnu tvrdila, že podobnou službu nechystá. Minulý měsíc však oficiálně potvrdila její přípravy a nyní je tedy již dostupná. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
29. 10. 2010 19:54
Petr Dvorak (neregistrovaný)
Ano, diky za pochvalu, je to uspech!... Jen poznamenam - kvuli poznamkam o koncesionarskych poplatcich - ze aplikace stala radove desetitisice korun, cili ne vic nez jeden rozumne velky webik. Takze ta cena je zkratka adekvatni k velikosti komunity... Osobne se tesim na verzi pro Android;)!
22. 8. 2010 15:44
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Ano, proto se ptám jestli je/bude možné sledovat ČT na Androidu.