Hlavní navigace

ČT 4 bude mít od 1. ledna svůj vlastní web, osamostatní se od ČT 24

19. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
19. 10. 2010

Svoje vlastní internetové stránky bude mít od 1. ledna sportovní kanál ČT 4, jehož web zatím funguje jako sportovní sekce zpravodajského serveru sesterského programu ČT 24. Ve svém projektu rozvoje divize Nových médií České televize to píše ředitel této sekce Milan Fridrich. Portál ČT 4 se od 1. ledna 2011 osamostatní od portálu ČT 24 a od 1. května 2011 dostane svůj unikátní vzhled a strukturu, píše v projektu Fridrich.

K TÉMATU: ČT 4 Sport bude mít vlastní web, slibovala ČT již v únoru 2008

Změny mají umožnit České televizi umístit na web ČT 4 přenosy menších sportů a další bonusy, aby divák dostal více sportu, než je program ČT 4 schopen odvysílat v klasické podobě na televizní obrazovce. Program ČT 4 ale musí v každé nové smlouvě ošetřit práva pro portál a mobily, upozorňuje Fridrich. Web ČT 4 se rozdělí do základních sekcí Fotbal, Hokej, Atletika, Basketbal, Tenis a Moto.

cif 24 - early cena - média

ČTĚTE TAKÉ: Česká televize zlepšuje svůj zpravodajský web věnovaný sportu

Úpravy čekají v příštím roce všechny internetové stránky ČT. Projdou radikální proměnou, která je napojí ještě pevněji na čtyři programy jak obsahově, tak imageově a marketingově. Změnou bude i personalizace webu formou „Moje ČT“, slibuje šéf nově vzniklé divize Nových médií ČT, který do srpna letošního roku vedl zpravodajství veřejnoprávní televize a program ČT 24.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).