Hlavní navigace

ČT 4 Sport je možné naladit pozemně i v Plzni, v síti 3 na kanálu 52

18. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 322915
18. 7. 2008

DOPLNĚNO Podle informací od našich čtenářů je ČT 4 Sport možné naladit v Plzni a okolí prostřednictvím zemského digitálního vysílání. Oficiální start digitálního zemského vysílání v Plzni přišel sice už na začátku června, ale kanály České televize tentokrát mezi prvními digitálně šířenými nebyly. O tom více v našem článku Plzeň se dočkala digitální televize, Brno a Ostrava posilují (odstartoval tu multiplex 3 s Primou a dalšími komerčními kanály).

MAPA POKRYTÍ: Kde v Plzni naladíte přes DVB-T signál ČT 4 Sport

MMF24

Jedná se zřejmě o provizorní řešení kvůli blížícím se letním olympijským hrám. Příchod všech kanálů do zemského digitálního vysílání v Plzni se totiž výrazně zkomplikoval kvůli rozhodnutí České televize o zrušení soutěže na technického operátora veřejnoprávního multiplexu, který měl obyvatelům Plzně možnost sledování olympijských her na ČT 4 Sport zajistit. Sportovní kanál ČT se proto v multiplexu 3 objeví dočasně, asi jen po dobu olympiády, kdy ČT nabídne paralelně dva olympijské programy s živými přenosy: na ČT 2 i ČT 4 Sport.

Digitální vysílání ČT 4 Sport v Plzni lze naladit na kanále 52 z vysílače Košutka. Multiplex dále obsahuje televizi Prima, Z1, Óčko, Public TV a křesťanské Rádio Proglas.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).