Hlavní navigace

ČT 4 už vysílá také v tabletech iPad od Applu

1. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 9. 2011

UVNITŘ NÁHLED Od dnešního dne je možné sledovat vysílání sportovního kanálu ČT 4 prostřednictvím tabletu iPad od společnosti Apple. Server DigiZone.cz o tom informoval ředitel sekce Nová média České televize Milan Fridrich. Živé vysílání ČT 4 už je tak celkem třetí aplikací, která je pro iPad dostupná. Majitelé těchto tabletů mají k dispozici dále aktuální zpravodajství a videoreportáže. Sponzorem aplikace je sázková kancelář Fortuna.

ČTĚTE TAKÉ: Aplikace ČT 24 pro iPad nově umožňuje komunikovat v Hydeparku

BRAND

Nabídka České televize pro iPady je nyní kompletní. Sportovním a zpravodajským živým kontinuálním vysíláním a archivem pořadů „iVysílání“ ČT razantně vstoupila do světa nových televizních nosičů, tedy tabletů jakým je iPad. Budoucnost televize patří mnohosti přístrojů, na kterých si programy pouštíme. Jsem rád, že ČT je, co se šíření programů na mobily a tablety týče, v čele pelotonu v České republice, uvedl při příležitosti spuštění nové aplikace Fridrich. Aplikace je rozdělena do dvanácti kategorií a nechybí v ní ani sekce věnovaná letní olympiádě v Londýně.

Náhled nové aplikace živého vysílání ČT 4 pro iPad. (Foto: Česká televize)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).