Hlavní navigace

ČT a Nova se chce zaměřit v příštím roce na soutěže

19. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 11. 2008

S novými formáty soutěží chce přijít příští rok veřejnoprávní Česká televize, ale také TV Nova. Komerční jednička podle deníku E15 uvažuje o dvou projektech. Půjde buď o formát, který vychází z popularity internetových seznamek typu Libimseti.cz, cestu tu k sobě budou hledat partneři ať už sexuální či životní, nebo soutěž, ve které budou páry soutěžit o bydlení v exkluzivním domě blízko Prahy. Nova nechce o těchto projektech nic prozradit, ale konkurzy se rozběhly již počátkem listopadu.

Česká televize chystá dle informací listu E15 estrádní soutěž licencovanou od BBC. Odstartovat by měla v březnu a skončit v říjnu. Bude to podobný pořad, jako byla hlasovací soutěž Největší Čech, prozradila deníku programová ředitelka veřejnoprávního média Kateřina Fričová. Na otázku, zdali se dočkají diváci už čtvrté řady StarDance, odpověděla Fričová, že s tímto projektem se příliš nepočítá. Co se týká stávajících formátů, tak např. Nova zvažuje jak jejich pokračování tak i ukončení. To by byl případ sitcomu Comeback nebo Kriminálky Anděl.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.