Hlavní navigace

ČT si registruje druhou várku log dětského kanálu: ČT děti, ČT mini a ČT hele

5. 2. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

GALERIE LOG UVNITŘ – Další čtyři varianty názvů a log připravovaného dětského programu si nechala u Úřadu průmyslového vlastnictví registrovat Česká televize

Hned čtyři další varianty názvu a loga pro svůj připravovaný dětský kanál si nechala u patentového úřadu registrovat Česká televize. Stalo se tak jen týden poté, co Kavčí hory požádaly o registraci prvních čtyř log a názvů této stanice. Nově si registrují slovní ochranné známky a grafickou podobu log ČT děti, ČT hele, ČT mini a mini ČT. Předtím požádaly o registraci ČT 3, ČT ahoj, ČT D a ČT :D.

K TÉMATU: Česká televize si registruje názvy dětského kanálu. Kromě ČT 3 i ČT ahoj a ČT :D

ebf - tip do článku - debata

Už loni na podzim pak ČT zaslala patentovému úřadu žádost o registraci názvu ČT Juni, k němuž však nenásledovalo grafické zpracování loga. Dětský program České televize má zahájit vysílání letos v září. Půjde v pořadí o pátý program veřejnoprávní televize, který se bude během dne věnovat různě starým dětem a večer nabídne vzdělávací pořady. Stanice by se měla zpočátku objevit v celoplošném pozemním multiplexu 4, na satelitu, v kabelech, IPTV a na internetu.

Loga, které si Česká televize registrovala koncem ledna:

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).