Hlavní navigace

ČT4 Sport bude mít vlastní web

29. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 2. 2008

Čtvrtý kanál České televize, ČT4 Sport, bude mít vlastní internetové stránky. V rozhovoru pro náš sesterský server Lupa to řekl Štěpán Janda z tiskového oddělení ČT. Osamostatnění webu ČT4 Sport je nevyhnutelné, počítá se s ním jako s jednou z aktuálních priorit, potvrdil Janda. Do budoucna plánuje Česká televize posílení sekce iVysílání. Živé internetové vysílání ČT24, živé internetové vysílání vlastních pořadů ČT1 a ČT2 i všechny pořady ČT nově zařazené do archivu bude možné na adrese www.ceskatele­vize.cz/vysila­ni spouštět v datovém toku až 1,5 Mbit/s a skutečném televizní rozlišení 720×576 bodů.

Mobile Internet Forum 2022

ČTĚTE TAKÉ: ČT 24 bude mít od zítřka nový web (uvnitř ukázka)

Novou podobu webu nedávno spustil zpravodajský server ČT24. Ten jeho návštěvníci většinou chválí. Vedle samotného obsahu oceňují zejména přehlednost, snadnou práci s videoarchivem a intuitivní orientaci. Na základě přání vyslovených uživateli portálu ČT24 se například Česká televize rozhodla změnit systém spouštění vloženého videa v jednotlivých článcích. Nyní si každý uživatel může zvolit, zda se mu video bude spouštět při načtení článku automaticky, nebo individuálně kliknutím na tlačítko.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.