Hlavní navigace

Čtenář DigiZone.cz: UPC navýšila nabídku DVB-C na 71 programů

3. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 4. 2008

Největší provozovatel digitální kabelové televize (DVB-C) v České republice, společnost UPC, zvýšil včera počet digitálních programů na 71. Server DigiZone.cz o tom informoval jeden z jeho čtenářů, který je zároveň zákazníkem UPC. Změna se projevila včera kolem 20. hodiny, kdy společnost dálkově provedla aktualizaci firmwaru v set-top-boxech svých zákazníků.

ICTZ23

Přibyly skoro všechny kanály z analogové nabídky, které v digitální dosud nebyly (Jetix, TV Deko, TV Paprika, Reality TV, CNN, CNBC apod.). Chybí pouze MTV Europe. Kromě těchto kanálů je v EPG vidět asi pět kanálů s popiskem ‚Rezerva‘. Také se v nabídce objevilo HBO HD a Rezerva HD, uvedl čtenář DigiZone.cz a doplnil další podrobnosti: EPG se také objevily popisky kanálů AXN Sci-Fi, AXN Crime a Bebe TV. Bohužel jsem je nestihnul vyzkoušel, protože po pěti minutách byla provedena další aktualizace, která k uvedeným kanálům zablokovala přístup a přejmenovala je na ‚Rezerva‘.

UPC s úpravou programové nabídky pravděpodobně ještě neskončilo, myslí si čtenář našeho serveru: Ona změna bude potřebovat určitě ještě doladit, protože stanice CNBC např. neobsahuje ani jednu audiostopu. A po druhé aktualizaci je stanice TV Noe v nabídce dokonce dvakrát. Všechny stanice nově přidané do DVB-C, vyjma dvou programů od AXN a Bebe TV, jsou zatím volně šiřitelné. Co se objeví pod oněmi rezervami se necháme překvapit, zakončil čtenář svoje avízo redakci DigiZone.cz. Neupřesnil bohužel, jakou nabídku DVB-C si od UPC sám předplácí.