Hlavní navigace

Čtenáři DigiZone.cz od Novy nejvíce očekávají dětský kanál

18. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přesto, že spuštění dětského kanálu na letošní rok ohlásila Česká televize, uvítali by naši čtenáři od Nova Group nejraději právě tento program. Na druhém místě se umístila stanice dokumentární.

Zajímavým výsledkem skončilo hlasování pod středečním článkem, který se věnoval přípravám na spuštění nového kanálu z rodiny Nova Group. V anketě, které se zúčastnilo úctyhodných 1.109 čtenářů, zvítězila možnost „dětská stanice“. Průzkum našeho serveru pod článkem se snažil zjistit, kterou novou televizní stanici z rodiny Nova Group by si naši čtenáři nejraději naladili. Možnost dětský kanál získala téměř 20 % hlasů. Mělo by jít přibližně o 210 lidí.

MM socky3

K TÉMATU: Nova překvapila svým sedmým kanálem nejen diváky, ale i provozovatele multiplexu 4

Spuštění dětského kanálu by přitom preferovali naši čtenáři i přesto, že v letošním roce ho chce svým divákům přinést Česká televize. Stanice vzniká pod pracovním názvem ČT 3. Zajímavá je ale i druhá pozice, která následuje za kanálem pro nejmenší diváky. 15 % hlasujících tipuje, že chystaný kanál Novy by mohl být věnovaný dokumentům. Byl by tedy zaměřen stejně jako Prima Zoom. Jen o jedno procento méně hlasů získal kanál zpravodajský. 32 % hlasujících další stanice Novy vůbec nezajímá.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.