Hlavní navigace

Čtyři nové hry na webu chystaného dětského kanálu Nickelodeon

16. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 3. 2010

Na webových stránkách chystané české verze kanálu Nickelodeon se koncem minulého týdne objevily čtyři online hry, jejichž náročnost odpovídá cílové skupině, pro kterou je program určen. Tyto zábavné součásti portálu na adrese www.nickelode­on.cz nabízejí ukrácení volného času samozřejmě s postavami tohoto kanálu. Jde o True Jackson quiz, iCarly iPuppet, PomRace a Bikini Blaster.

Na webových stránkách české mutace stanice Nickelodeon stále chybí jakékoliv informace o tom, kdy program zahájí vysílání, u jakých operátorů bude distribuován nebo na koho se mohou společnosti obracet v případě, že o něho projeví zájem. Na internetu už je však k dispozici kompletní programové schéma až do 4. dubna, stanici však paradoxně nemůže v tuto chvíli nikdo sledovat. DigiZone.cz se obrátil přímo na centrálu společnosti Viacom v New Yorku, ovšem ta na zaslané dotazy nereagovala ani po několikanásobné urgenci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.