Hlavní navigace

Novinky na satelitech Astra: Tele 5 Austria, Diät TV, StarParadies 3 a StarParadies 4

14. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Na satelitní pozici 19,2 stupně východně se objevily čtyři nové programové pozice. Všechny patří německy hovořícím stanicím. Tři jsou od našich západních sousedů, jedna z Rakouska.

První programová pozice patří chystané rakouské verzi kanálu Tele 5. Ze statické obrazovky se zájemce dozví pouze skutečnost, že kanál odstartuje 1. května. O Tele 5 Austria zatím není nic známo, takže je otázkou, zdali půjde o program odlišný oproti německé verzi, případně zde budou pouze reklamní bloky pro tamní trh. Adresa http://www.te­le5.at/ už je nicméně plně funkční a je shodná se stránkou http://www.te­le5.de/. Tele 5 Austria využívá kapacity telekomunikačního operátora ORS.

Zkušební vysílání rakouské verze německého kanálu Tele 5.

Parametry příjmu: Astra 1KR (19,2 stupně východně), 11244/H, SR 22000, FEC 5/6, norma DVB-S, kódování žádné (FTA)

ČTĚTE TAKÉ: Do Egypta bude lákat diváky nová nekódovaná televize na satelitu Astra

KL24

Zbylé tři programy – Diät TV, StarParadies 3 a StarParadies 4 – je možné zařadit do jedné kategorie. Tematicky jsou totiž shodné. Snaží se diváky nalákat k objednání zboží prostřednictvím obrazovky. Na Diät TV jsou prezentovány produkty společnosti Mediashop, která je v rakouském vlastnictví a má dlouholetou tradici. V České republice působí tato firma od roku 2007. StarParadies 3 a StarParadies 4 jsou věnovány výhodným nabídkám hudebních CD. Jde především o oblast Německa, Rakouska a Jižního Tyrolska (Südtirol).

StarParadies 3 a StarParadies 4 lákají na německé šlágry.

Parametry příjmu: Astra 1L (19,2 stupně východně), 12633/H, SR 22000, FEC 5/6, norma DVB-S, kódování žádné (FTA)

Naladíte si tyto programy?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).