Hlavní navigace

CZ.NIC pořádá dvoudenní konferenci s důrazem na IPv6

14. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ve dnech 7. a 8. června 2010 pořádá sdružení CZ.NIC konferenci Internet a Technologie 10 a to v Národní technické knihovně v pražských Dejvicích. Protože chceme internetovým tématům věnovat více času a prostoru, rozhodli jsme se letos uspořádat naši konferenci ve dvou dnech, říká Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC. Na programu jsou přednášky věnující se například podpisu kořenové zóny, problematice útoků na DNS, podpoře DNSSEC pod MS Windows, novinkám u evropské top-level domény .eu…

Ve dnech 7. a 8. června 2010 pořádá sdružení CZ.NIC konferenci Internet a Technologie 10 a to v Národní technické knihovně v pražských Dejvicích. Protože chceme internetovým tématům věnovat více času a prostoru, rozhodli jsme se letos uspořádat naši konferenci ve dvou dnech, říká Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC. Na programu jsou přednášky věnující se například podpisu kořenové zóny, problematice útoků na DNS, podpoře DNSSEC pod MS Windows, novinkám u evropské top-level domény .eu v roce 2010, dění na nedávném setkání RIPE 60 apod.

Na konferenci budou také vyhlášeny výsledky ankety Czech Open Source 2010, kterou pořádá náš sesterský server Root.cz (ještě do konce tohoto týdne v ní může hlasovat internetová veřejnost). Druhý den konference bude věnován problematice IPv6. Během dvoudenní akce budou přednášet například Ondřej Filip, Pavel Tůma, Ondřej Surý, Jiří Peterka, Petr Krčmář, Martin Malý a další. Podrobnosti a kompletní program naleznete na webu konference. Lupa.cz je jejím mediálním partnerem. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.