Hlavní navigace

CZC.cz hlásí za loňský rok obrat téměř 1,3 miliardy korun

29. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel e-shopu CZC.cz zveřejnil předběžné neauditované výsledky hospodaření. Firma meziročně zvedla obrat o necelých 28 procent na 1,278 miliardy korun.

Internetový prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz podle předběžných neauditovaných ekonomických výsledků dosáhl loni obratu ve výši 1,278 miliardy korun. Je to o 27,5 procent více než v roce 2011, kdy firma vykázala obrat 1,008 miliardy korun.


Autor: CZC.cz

Zveřejněné číslo udává obrat, který se skládá z tržeb za prodej zboží i služeb, zdůraznil marketingový ředitel CZC.cz Marek Šalanda. Firma do obratu totiž započítává také výkony (jako například servis či montáž počítačů), prodej vlastního majetku, ostatní provozní a finanční výnosy.


Autor: CZC.cz

Firma v průběhu loňského roku oznámila plán do dvou let rozšířit svoji síť poboček do všech krajských a okresních měst. Nejde přitom o zřizování nových prodejen či výdejen, ale o využití zavedených místních prodejců počítačů a elektroniky, kteří se zapojí do projektu CZC.partner. Na těchto pobočkách si mohou zákazníci vyzvednout zboží objednané z e-shopu bez manipulačního poplatku za odběr zboží.

Content First 2022_tip temata

CZC.cz na začátku loňského roku spustila do ostrého provozu nový e-shop. Starou verzi nahradil po osmi letech. 

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.