Hlavní navigace

CZC.cz vykázal ve druhém čtvrtletí 30% meziroční růst tržeb

Redakce

Prodejce počítačů a elektroniky Czech Computer (CZC.cz) vykázal ve druhém čtvrtletí 2011 meziroční nárůst tržeb o 30 %. To je desetkrát více, než rostl celý trh v oblasti IT a CE v prvním čtvrtletí 2011. „V roce 2011 jsme zavedli mnoho služeb či funkcí zjednodušujících nákup v našem e-shopu, V tomto trendu budeme pokračovat i nadále,“ řekl marketingový ředitel společnosti Marek Šalanda a dodává:

Prodejce počítačů a elektroniky Czech Computer (CZC.cz) vykázal ve druhém čtvrtletí 2011 meziroční nárůst tržeb o 30 %. To je desetkrát více, než rostl celý trh v oblasti IT a CE v prvním čtvrtletí 2011.

V roce 2011 jsme zavedli mnoho služeb či funkcí zjednodušujících nákup v našem e-shopu, V tomto trendu budeme pokračovat i nadále,“ řekl marketingový ředitel společnosti Marek Šalanda a dodává:

Už nyní nám naši zákazníci na http://beta.czc­.cz pomáhají svými připomínkami dokončit novou podobu našeho e-shopu CZC.cz s řadou velmi zajímavých funkcí. Věříme, že to bude další krok správným směrem, který posílí postavení CZC.cz mezi největšími prodejci počítačů a elektroniky v České republice.

Společnost Czech Computer v letošním roce očekává obrat 1,3 miliardy Kč. 

Našli jste v článku chybu?
2. 9. 2011 23:47
Petr (neregistrovaný)

CZC možná rostě zisk, ale to jedině proto, že začala podvádět zákazníky stylem sestavili jsme ti počítač, tak nemáš nárok na vrácení zboží ve 14 dnech. Nemáš originální obal, tak musíš zaplatit 15% poplatek, že jsme ti originální obal nedali to nás nezajímá.... . Ano s tímto novým přístupem zisk krátkodobě skutečně musí raketově růst... .

Mé zkušenosti s CZC jsou horší a horší, byl jsem jejich věrný zákazník téměř po 10 let, bohužel v poslední doběje jejich jednání obrovská katastrofa.