Hlavní navigace

Konference Czech Internet Forum 2009 už 12. listopadu

2. 11. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Připomínáme, že už 12. listopadu proběhne Czech Internet Forum 2009, které pořádá Lupa.cz. Letošní ročník již tradiční podzimní konference se bude věnovat například filtrováním webových stránek ze strany poskytovatelů připojení, otázce regulace audiovizuálního obsahu na Internetu, dění na poli českých poskytovatelů připojení k Internetu, dopadům všemi pády skloňované krize na české internetové prostředí, využití online sociálních sítí v českých firmách, vývoji a úspěchům online videa atd.

Připomínáme, že už 12. listopadu proběhne Czech Internet Forum 2009, které pořádá Lupa.cz. Letošní ročník již tradiční podzimní konference se bude věnovat například filtrováním webových stránek ze strany poskytovatelů připojení, otázce regulace audiovizuálního obsahu na Internetu, dění na poli českých poskytovatelů připojení k Internetu, dopadům všemi pády skloňované krize na české internetové prostředí, využití online sociálních sítí v českých firmách, vývoji a úspěchům online videa atd.

Kompletní program v jeho nejaktuálnější podobě naleznete na webových stránkách konference, kde nechybí ani přehled souběžně pořádaných workshopů a seznam přednášejících. Zájemci se stále mohou registrovat, připraveno je několik slev – mj. i pro členy našeho NetClubu. Czech Internet Forum 2009 hostí Konferenční centrum City – Na Strži 1702/65, Praha 4. Cesta je popsána rovněž na webu konference.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).