Hlavní navigace

Seriál Keby bolo keby se na Barrandově objeví jako Nikdy neříkej nikdy

15. 12. 2009
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: 115393
15. 12. 2009

DOPLNĚNO 11:03 Přibližně před dvěma měsíci proletěla některými médii zpráva o tom, že digitální plnoformátová televize TV Barrandov chystá po Odsouzených další česko-slovenský seriál, kterým bude Nikdy neříkej nikdy. Tehdy nebylo jasné víc než to, že se v něm objeví herci Aňa Geislerová a Tomáš Hanák. Barrandov nyní uvolnil na web upoutávky, které z něj prozrazují více.

VIDEO: Image spot seriálu Nikdy neříkej nikdy

Jak je z těchto promo videí patrné, seriál Nikdy neříkej nikdy se bude točit podobně jako primácké Přešlapy okolo tří párů, které bude tvořit šestice přátel se svými problémy. Jasný už je také počet dílů, těch bude dvanáct. Ústředním motivem má být právě motto Nikdy neříkej nikdy a je jasné, že nový počin z dílny Barrandova zaujme především ženy, a to už i proto, že se snaží najít odpověď na řadu otázek, co by bylo, kdyby.

VIDEO: Zaváděcí spot seriálu Nikdy neříkej nikdy

Kromě Geislerové a Hanáka se v seriálu objeví také slovenská herečka Zuzana Fialová, kterou mohou znát čeští diváci např. ze seriálu Zachránáři nebo Hřebejkova filmu Medvídek, kde si zahrála s Romanem Luknárem. Právě ten se v Nikdy neříkej nikdy objeví také. Pořad, který nasadí stanice do hlavního vysílacího času, se snaží zaujmout např. proplétáním vztahů jednoho s druhým a motivem nevěry. Barrandov nasadí svůj nový počin od 11. ledna 2010, tedy přesně rok od zahájení vysílání.

KL22 hlasovani

AKTUALIZOVÁNO 11:03 – Seriál Nikdy neříkej nikdy je českým názvem pro Keby bylo keby. Za upozornění na tuto skutečnost děkujeme diskutujícímu Mildovi i kolegům ze serveru Mediálne.sk. Čtenáři se o tom mohou přesvědčit zde: http://kbk.joj­.sk/keby-bolo-keby-o-seriali.html. Barrandov do serialu nevstupovala, měla však zřejmě opci na koupi serialu, uvedl pro DigiZone.cz šéfredaktor Medialne.sk Radoslav Augustín. Celý seriál byl už podle něj téměř celý odvysílány a dá se sledovat také na webu TV Joj. V redakci DigiZone.cz jsme si ověřili, že ho není problém vidět ani v České republice. Joj ho promovala jako nejdražší slovenský seriál v historii, doplnil Augustín.

DOKUMENT: Nikdy neříkej nikdy – press kit (PDF, 511 kB)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.