Hlavní navigace

Další federální televizní projekt: česko-slovenská Pretty Woman

9. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
9. 7. 2010

České a slovenské televize připravují další společný projekt. Veřejnoprávní Česká televize odvysílá se Slovenskou televizí česko-slovenskou soutěž krásy Pretty Woman. Podle serveru Mediálne.sk produkci zajistí společnost Pretty Woman, která tuto soutěž pořádá každoročně v České republice a jejíž finálové večery vysílá živě program ČT 1. Moderátorkou soutěže je Halina Pawlowská, která se objevuje i na billboardech ke konkurzům k soutěži na Slovensku.

K TÉMATU: Česká a Slovenská televize připravují „federální“ Poštu pro tebe

MMF24

Federální vysílání soutěže již potvrdila produkční společnost na svém webu. Slovenská televize se nebude na vysílání podílet finančně ani materiálně. Pořad ve spolupráci s ČT pouze vysíláme, řekl webu Mediálne.sk mluvčí STV Peter Susko. Finále soutěže odvysílají první programy obou veřejnoprávních televizí v sobotu 4. prosince. Z deseti semifinalistek vzejde výherkyně, která získá osobní automobil.

Dodejme, že letošní rok federálním televizním projektům poměrně přeje. Po loňské federální soutěži SuperStar se letos na podzim na obrazovkách objeví dvě česko-slovenské talentové soutěže: Nova s Markízou nabídnou Talentmánii, Prima s televizí Joj licencovaný formát Česko Slovensko má talent.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).