Hlavní navigace

Další karta slibuje pirátský příjem ze satelitu. Jde o podvod?

24. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

24. 1. 2011

Koncem minulého týdne se na internetových diskusních fórech objevila informace o nové kartě, která slibuje v budoucnu neautorizovaný příjem některých satelitních služeb. S největší pravděpodobností se však jedná opět o podvrh. Není to tak dávno, kdy jsme vás informovali o takzvané Liberty Card, která měla otevřít nabídku programů s kódováním Nagravision 3. Problém byl v tom, že se nezačala nikdy prodávat a potencionální zájemci tak o své peníze přišli.

cif-tip-téma-foto

Z ARCHIVU: Liberty Card pro satelitní systém Nagravision 3 byla podvod

Nová karta, která nese označení ONE MINUTE Dragon CARD, slibuje neautorizovaný příjem programů s kódovacím systémem CryptoWorks. Jednotlivec nebo skupina, která informaci o této kartě vypustila, se tak chce nyní svézt na vlně popularity tohoto kódování. V současné době je prolomené toto kryptování u rakouské veřejnoprávní televize ORF a satelitní služby AustriaSat. ONE MINUTE Dragon CARD slibuje příjem několika platforem, kde kromě Digitürk a CanalSat France nechybí také tuzemské služby CS Link, Skylink a UPC Direct.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.