Hlavní navigace

Další mluvčí Telefóniky O2 odešel. A nahradil ho ten minulý

2. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
2. 3. 2009

Telefónica O2, provozovatel zemské digitální sítě 4, přišla o dalšího tiskového mluvčího. Po Martinu Žabkovi, který firmu opustil loni v listopadu, z telekomunikačního operátora odchází také ředitel tiskového oddělení Vlastimil Sršeň, který byl od loňského prosince dočasně pověřen i výkonem tiskového mluvčího. Sršeň dnešním dnem nastoupil jako mluvčí na ministerstvo zdravotnictví, informoval server iDnes.cz.

K TÉMATU: Mluvčí Telefóniky O2 Martin Žabka končí, zastoupí ho Vlastimil Sršeň

KL24

Paradoxní je, že Sršně nahradí jeho dřívější kolega Martin Žabka, který se do firmy po více než čtvrt roce znovu vrací. Vlastimil přijal nabídku pozice ve státním sektoru. Rád bych mu poděkoval za dobře odvedenou práci pro naši společnost a popřál mnoho úspěchů v další kariéře. Zároveň s potěšením konstatuji, že fuknce tiskového mluvčího společnosti Telefónica O2 se opět ujímá Martin Žabka, uvedl v souvislosti s aktuálními personálními změnami Jiří Šuchman, ředitel pro veřejné záležitosti a regulaci.

Telefónica O2 má dlouhodobě problém s komunikací témat spojených s digitálním vysíláním, především pak se svou zemskou digitální sítí 4. Výrazně lépe komunikuje v případě placené televizní služby O2TV, digitální televize přes pevnou telefonní linku.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).