Hlavní navigace

Další program pro Ostravsko z Polska, zpravodajský Polsat Sport News

25. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 5. 2011

UVNITŘ FOTO Podle informací čtenářů serveru DigiZone.cz je možné od dnešního dne naladit na Ostravskupolském digitálním terestrickém multiplexu 2 novou televizní stanici Polsat Sport News. Ta se objevila na pozici, která byla původně určena pro kanál TV Puls 2. Sportovní zpravodajský kanál mediální skupiny Polsat tak odstartoval v době, kdy je očekáváno naopak zahájení jiné stanice – TV6.

ČTĚTE TAKÉ: Poláci spouští další lokality s digitálním terestrickým signálem

Vysílání je v současné době prozatím ve zkušebním režimu. Vedle dobře známého loga Polsat Sport je vysílán dodatek TEST. O Polsat Sport News nejsou doposud dostupné žádné informace. Skutečnost, že stanice je již v éteru, však vzbudila okamžitě zájem polských webů zabývajících se digitální televizí, například media2.pl, Satkurier.pl nebo DVBnews.pl. Programová pozice už je v současné době označená jako Polsat Sport News. Kanál vysílá v obrazovém formátu 16:9.

Parametry dle webů DVBnews.pl a Satkurier.pl:

Kanál: 38 (610 MHz)
ID: Polsat Sport News
Video PID: 602
Audio PID: 603 (pol)
PCR PID: 602
PMT PID: 601
SID: 6
Operátor: TP EmiTel
Kódování: žádné (FTA)

Tipy C

Ukázka ze zkušebního vysílání Polsat Sport News. (Screenshot: Tomáš Vlk, čtenář DigiZone.cz)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).