Hlavní navigace

Další program satelitního CS Linku ve Skylinku, Film+

27. 2. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 2. 2012

DOPLNĚNO Satelitní operátor Skylink rozšíří v dohledné době nabídku svých stanic o další novinku. Půjde o tematický kanál Film+, jehož provozovatelem je společnost IKO Kabel. Do jejího portfolia patří mimo jiné také stanice Fishing and Hunting a DoQ a též zastupuje na českém a slovenském trhu programy pod hlavičkou MTV. Informace o rozšíření nabídky se objeví ve Skylink magazínu, který bude operátor rozesílat zákazníkům tento týden.

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní Skylink zařadil dva nové programy: Primu family HD a HBO 2

Content tip EARLY

Film+ bude tak už v krátké době třetím programem, který doposud nabízel na pozici 23,5 stupně východně pouze CS Link a nově bude k dispozici i klientům Skylinku. Nejpřekvapivější je ale informace, že stanice bude k dispozici v normě MPEG-4. Znamená to, že Film+ se musí objevit na nové pozici. CS Link ho svým zákazníkům poskytuje v kódování MPEG-2. Podle Skylink magazínu má být stanice nabízena klientům s balíčky Komplet, Multi, Multi HD a Kombi. Co se týká parametrů, ty zatím provozovatel služby neoznámil.

AKTUALIZOVÁNO 14:05 – Podle Facebooku satelitní služby Skylink se v jejím magazínu jednalo o chybu. Program tedy poskytne zákazníkům v normě MPEG-2, tudíž z frekvence, ze které je nyní dostupný klientům partnerského CS Linku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).