Hlavní navigace

Další reality show na Primě: Mami, ožeň mě

31. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 1. 2011

UVNITŘ VIDEO Prima nasadí kromě reality show Šéfka do svého vysílání brzy také další nový formát – pořad Mami, ožeň mě. Česká komerční dvojka už do něho začala shánět soutěžící prostřednictvím svých webových stránek na adrese: http://www.ipri­ma.cz/novinky/ma­mi-ozen-me. Po talentové show Česko Slovensko má talent a již zmiňované Šéfce, půjde o další formát, který je připravován ve spolupráci s televizí JOJ.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jaro na Primě: Farmář, Šéfka, Ano, šéfe!, Jste to, co jíte a Petr Novotný

Nový projekt, který se právě rozbíhá, bude o přehnaně starostlivých matkách, které se rozhodly najít ženu svým dospělým synům. Ti totiž stále žijí pod jejich střechou, rádi využívají pohodlí rodinného domu a nemají naspěch, aby tento pohodlný mamahotel opustili, uvádí na svých webových stránkách Prima k chystanému pořadu. Ta dále upozorňuje, že každý syn si vybere z nabídky dvě dámy, které jej nejvíce osloví a pozve je k sobě domů. Dále bude následovat seznámení s matkou a pár dnů společného bydlení.

ČTĚTE TAKÉ: Další federální soutěž od jara na Primě a Jojce: Šéfka s Norou Mojsejovou

MM socky3

Server Mediálne.sk již minulý týden upozornil na to, že slovenská komerční dvojka, tedy televize JOJ, nasadila na svůj hlavní kanál a sesterskou JOJ Plus promo spot, kterým láká na tuto soutěž. Informace jsou stylizované do podoby nástěnky. Za reality show bude stát ten samý tým, který produkoval již na Slovensku úspěšný pořad Farmář, hledá ženu. Soutěž pochází původní z Německa, kde byla uvedena pod názvem Schwiegertochter gesucht. Na RTL Television se objevila poprvé v roce 2007.

Televize Prima pořádá zítra ke svému jarnímu programovému schématu, stejně jako konkurenční Nova, tiskovou konferenci. Server DigiZone.cz nebude pochopitelně ani na jedné z akcí chybět a přinese vám z nich aktuální zpravodajství.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.