Hlavní navigace

Další spolupráce Primy a TV JOJ, seriál Ošklivka Katka

20. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 6. 2008

Nebývalý zájem o seriál Ošklivka Katka, česká varianta telenovely Ugly Betty, projevila slovenská komerční televize JOJ. Ta se rozhodla, že mu ve svém programu bude věnovat čtyři hodiny týdně, resp. dva dny vždy po dvou hodinách. Upozornil na to server Mediálne.sk. JOJ-ka zařadí Ošklivku Katku do programu vždy o útercích a čtvrtcích a věří jí natolik, že ji nasadí hned do prime-timu, tedy od dvaceti hodin. První díly by se měly objevit na obrazovce 19. srpna.

Spolupráce slovenských a českých televizí však nejsou žádnou novinkou. Např. Markíza, která patří stejně jako Nova do portfolia kanálů z rodiny Central European Media Enterprises (CME), přebrala od české komerční jedničky formát Ordinace v růžové zahradě a vysílá jeho slovenskou mutaci. Stejně tak se zanedlouho objeví na Markíze „novácká“ Ulice. Bezesporu nejúspěšnější spoluprácí TV JOJ a Primy bylo před třemi lety propojení reality show VyVolení, které oběma televizím přineslo velké úspěchy na koláčích sledovanosti.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).