Hlavní navigace

Další veletoč na Primě: Magazín Coolmen se přesouvá ze čtvrtka 22:20 na pondělí 23:15

10. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prima Group je prozatím v letošní nové televizní sezóně nejaktivnější skupinou, co se týká přesunu jednotlivých pořadů. Tentokrát se tento fakt dotkl i kanálu Prima Cool.

Po čarování se seriály Cesty domů a Základka a kulinářskou show Ano, šéfe! dochází ve vysílání kanálů Prima Group k další programové změně. Tentokrát se však netýká vlajkového kanálu Prima family, ale sesterské stanice Prima Cool. Programu se neosvědčilo nasazení novinky Coolmen na čtvrteční večer a místo toho ji bude vysílat od 17. září vždy v pondělí až ve 23:15 po hororovém seriálu Živí mrtví. Vyplývá to z aktuální programové změny stanice Prima Cool.

Cloud 22 temata

ČTĚTE TAKÉ: Další změna v programu Primy family: Základka půjde v pátek, Ano, šéfe! v pondělí

Coolmen je inovovanou podobou nedávné programové novinky Coolu, magazínu menZONE. Ten se však Primě neosvědčil a musela v něm provést některé změny. Moderátory Kryštofa Mendeho a Lukáše Venclíka vyměnila za beatboxery Nastyho a En.drua. I Coolmen má přinést to nejzajímavější z pánského světa. Zabaví, pobaví, poinformuje. Zaměřen je na všechny chlapy, kteří chtějí vidět, vědět, zkusit a vyzkoušet víc než ostatní, uvádí u tohoto magazínu Prima Cool na svém webu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.