Hlavní navigace

Další zásek pro provozovatele O2TV: Do nabídky zařadí desítky titulů Film Europe

25. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Společnost O2 je pro nás klíčovým partnerem a jsem rád, že se do projektu Be2Can zapojila,“ uvedl generální ředitel a zakladatel Film Europe Ivan Hronec.

Desítky nových titulů, celkem jich bude 53, které dodala společnost Film Europe, se objeví v nabídce O2 Videopůjčovny, jíž provozuje firma O2 Czech Republic. Po získání exkluzivních práv pro kabelIPTV na kanály Digi Sport jde tak o další významný zásek poskytovatele služby O2TV. Nepůjde přitom o filmy jen tak ledajaké, ale tituly, které bodovaly na filmových festivalech v Berlíně, Benátkách i Cannes. V rámci VOD premiér tak diváci uvidí mj. Život Adèle (Zlatá palma, Cannes 2013), Pozice dítěte (Zlatý medvěd, Berlinale 2013) nebo Velká nádhera (nominace na Zlatou palmu, Cannes 2013).

webcast CM

NEPŘEHLÉDNĚTE: O2TV má roční exkluzivitu na Digi Sporty. Co bude dál, se uvidí

Tituly uvádí Film Europe v rámci přehlídky Be2Can, kdy se filmy objeví také ve vybraných kinech a na televizní obrazovce (Film Europe Channel). Společnost O2 je pro nás klíčovým partnerem a jsem rád, že se do projektu Be2Can zapojila, uvedl při této příležitosti generální ředitel a zakladatel Film Europe Ivan Hronec. Mám radost, že více než tisícovku filmů, které aktuálně O2 Videotéka nabízí, v říjnu doplní unikátní snímky ze světových festivalů. Filmy si tak diváci budou moct užít ve vysoké kvalitě i v pohodlí domova nebo na cestách v tabletu nebo telefonu, doplnil ředitel pro segment domácností O2 David Duroň.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.