Hlavní navigace

Další změny v podzimním schématu Primy family: ze začátku září zmizel Obchoďák

22. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V úterý a ve čtvrtek večer nasadí Prima family proti Ordinaci v růžové zahradě 2 pokračování premiérových dílů speciálního VIP Prostřeno!

Nejen poslední srpnový, ale i první zářijový týden bude Prima family pokračovat v častějším vysílání večerního pořadu VIP Prostřeno! Nasadí ho v úterý a ve čtvrtek večer od 20 hodin proti seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově. V tuto dobu chtěla Prima family původně vysílat svůj vůbec nejsledovanější pořad, vztahový seriál Cesty domů, tento týden se ale nakonec rozhodla od původního záměru postavit Cesty domů proti Ordinaci upustit a vrátit je do jejich tradičních vysílacích dnů: na pondělky a středy.

K TÉMATU: Prima se zalekla Novy. Cesty domů nakonec proti Ordinaci nepoběží

Právě o pondělních a středečních večer od 20 hodin ale měla Prima family podle plánů, které představila na nedávné tiskové konferenci k podzimnímu schématu, vysílat nový původní seriál Obchoďák. Ten však ve vysílacím plánu pro 36. týden, tedy první zářijový, zcela chybí. Televize ani na dotaz serveru DigiZone.cz nebyla ochotna sdělit, od kdy, v jaké dny a vysílací časy Obchoďák nasadí. „Omlouvám se, ale více se o nasazení Obchoďáku dozvíte opět pouze až z expedic programů,” odpověděl Václav Mazánek vedoucí PR oddělení FTV Primy.

BRAND23 Workshop

ČTĚTE TAKÉ: Nova nasadí proti začátku Česko Slovensko má Talent český film Kawasakiho růže

Cesty domů tak budou od září čelit konkurenci nového výpravného seriálu Novy ze středoškolského prostředí Gympl s ®učením omezeným, v němž se sešlo hned několik hereckých hvězd včetně Libuše Šafránkové. Nova tento seriál považuje za svoji hlavní podzimní novinku a uzpůsobila mu i tiskovou konferenci k podzimnímu schématu.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).