Hlavní navigace

Datové schránky: další zádrhel, tentokrát s notifikacemi

3. 12. 2009
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Nechcete-li kontrolovat svou datovou schránku každý den, můžete si nechat posílat e-mailem avizo při příchodu nové zprávy. Pokud vám přijde, pak z adresy notifikace@mojedatovaschranka.cz. Jenže ta neexistuje, stejně jako neexistuje žádný jiný funkční e-mail v doméně mojedatoveschranky.cz. A to je problém, kvůli kterému se notifikační zprávy nemusí dostat ke svému cíli. Podrobněji se tématu věnuje článek Datové schránky (zatím) nemailují, který dnes vyšel na našem sesterském serveru Root.cz.…

Nechcete-li kontrolovat svou datovou schránku každý den, můžete si nechat posílat e-mailem avizo při příchodu nové zprávy. Pokud vám přijde, pak z adresy notifikace@mo­jedatovaschran­ka.cz. Jenže ta neexistuje, stejně jako neexistuje žádný jiný funkční e-mail v doméně mojedatoveschran­ky.cz. A to je problém, kvůli kterému se notifikační zprávy nemusí dostat ke svému cíli. Podrobněji se tématu věnuje článek Datové schránky (zatím) nemailují, který dnes vyšel na našem sesterském serveru Root.cz. Jiří Peterka v něm popisuje i problém s SMS notifikacemi.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.