Hlavní navigace

Dechovková a country televize Šlágr získala satelitní licenci na 12 let

Na satelit se dostane televize, kterou ocení diváci převážně z řad starší a střední generace. Šlágr TV hraje lidovky, country, folkové i popové písničky. Vysílat bude přes Astru.
Lukáš Polák 19. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hudební kanál Šlágr TV, který doposud musel sdílet svou programovou pozici s teleshoppingovou a částečně i lifestilovou televizí Stil, bude šířena také jako samostatný kanál prostřednictvím družice. Vyplývá to z posledního zápisu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). Šlágr TV získala od RRTV satelitní licenci, která platí po dobu 12 let. Primární zásah televize má být České republika a Slovensko, ale díky pokrytí družicí Astra bude možné signál zachytit v podstatě v celé Evropě.

EBF20-tip-temata

BLOG DAVIDA RÁCZE: Stil TV – nový trend seniorů

A jak Šlágr TV sama sebe definuje na svém webu? Máte rádi hezké, české písničky a rádi si také zazpíváte? Pak nejlépe to půjde právě s námi, díky spolupráci s vydavatelstvím Česká muzika se den co den dostávají na Vaše obrazovky klasické české hity z mnoha žánrů: lidovky, country, folkové i popové písničky, uvádí Šlágr TV, která vysílá ze studia v Dubném u Českých Budějovic. Svůj program propojila Šlágr TV také přímo s možností teleshoppingu a nabízí zboží známé pod značkou Česká muzika.