Hlavní navigace

Deluxe Music TV je zachráněna. Má nového vlastníka

22. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
22. 3. 2012

Programy společnosti Deluxe Television GmbH, která se dostala začátkem letošního roku do insolvence, jsou z nejhoršího venku. Jak informoval v úterý jako první server Satellifax.de, kanály krachující společnosti přejdou nově pod hlavičku společnosti High View-Gruppe. Tato firma má s digitální televizí bohaté zkušenosti. Provozuje mimo jiné placený kanál Planet včetně jeho HD verze.

UXD

K TÉMATU: Deluxe Music TV mizí z nabídek operátorů, na satelitu však zůstává

Jsem rád, že se nám podařilo i přes obtížný proces dovézt prodej televize Deluxe do zdárného konce, tedy k zachování vysílání, a to v tak krátké době, uvedl insolvenční správce, mnichovský právník Axel W. Bierbach. Ten si zároveň pochválil, že nový vlastník je již trhem prověřený a je dobré, že jde o firmu z domácího prostředí. Naším cílem bylo získat tohoto vysílatele. Osobně bych jeho konce velice litoval, sdělil ředitel High View-Gruppe Alexander Trauttmansdorff. Programy Deluxe jsou ideálním doplňkem k našemu stávajícímu portfoliu programů, dodal Trauttmansdorff.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.