Hlavní navigace

Ekonomický deník E15: Řediteli Markízy Václavu Mikovi hrozí odvolání

16. 9. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
16. 9. 2010

Společnost CET 21, která je mimo jiné vlastníkem licence pro televizi Nova, není spokojena s výsledky sledovanosti, jež vykazuje v podzimním období slovenská televize Markíza. Podle informací ekonomického deníku E15 je dokonce jednou z možných variant odvolání generálního ředitele Václava Miky. List se stejně jako náš server snažil získat vyjádření od mluvčí Novy Michaely Fričové, nicméně ta je na svém mobilním telefonu nedostupná.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Markíza zavádí noční zpravodajství. Nova o něm neuvažuje

Tiskové oddělení Markízy slíbilo serveru DigiZone.cz oficiální vyjádření, protože mluvčí Novy je na dovolené. Přineseme vám ho okamžitě, jakmile ho obdržíme. Bývalý generální ředitel Novy a současný viceprezident CME pro televizní vysílání Petr Dvořák nedávno uvedl, že Slovensko je velmi těžkým trhem, který sám o sobě neroste a má zpoždění za Českou republikou. Některé formáty na Markíze neuspěly. Například seriál Dokonalý svět televize úplně stáhla z vysílání.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.