Hlavní navigace

Dětský blok CS Filmu od minulého týdne jako CS mini

14. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

14. 10. 2008

Filmový kanál CS Film, který se zaměřuje na starší české a slovenské filmy, a vysílá prostřednictvím satelitu, kabelu a IPTV, již odděluje viditelně svůj dopolední dětský blok. Od minulého týdne je toto vysílání považováno za samostatný program a označeno jako CS mini. Jiné je tedy i logo stanice. To je v tu dobu červenobílé a jeho zbytek, slovo mini, barevný. Změnu názvu na CS mini schválila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) Československé filmové společnosti, která je provozovatelem kanálu, letos v srpnu.

Změna grafiky a názvu je ale úpravou pouze ve vysílání. V PR materiálech i na kuponech společnosti Gital už je takto kanál označován delší dobu. CS mini mohou diváci naladit na pozici CS Filmu každý den od půl sedmé ranní do dvanácti hodin. Program již de facto vysílal delší dobu, a to jako dopolední pásmo programu na kanálu CS Film pod názvem CS Film dětem. Učinil tak poté, co RRTV koncem loňského roku odsouhlasila rozšíření licence CS Filmu o dopolední program pro děti.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.