Hlavní navigace

Dětský kanál Cartoon Network se představil v novém kabátě

29. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
29. 11. 2010

UVNITŘ VIDEO Americký kanál Cartoon Network, který je dostupný po celém světě včetně České republiky a cílí na dětské diváky, prošel koncem minulého pracovního týdne proměnou. Ta se týká nejen grafiky, ale také loga. To už není umístěné do horního, ale naopak do pravého dolního rohu a skládá se s dvou velkých písmen C a N, pod kterými je kompletní název programu.

Ačkoliv u tuzemských operátorů je dostupný program pouze ve formátu 4:3, podle některých zahraničních mediálních webů už jsou některé pořady širokoúhlé, tedy 16:9. Jde například o Cartoon Network Beatbox nebo Cartoon Network Topfrocker. Od roku 2011 bude formát 16:9 dostupný také u pořadu Ben 10: Ultimate Alien. Provozovatelem stanice je společnost Turner Broadcasting System, pod kterou mimo jiné spadá také zpravodajský kanál CNN nebo filmová stanice TCM. V tuzemsku není program lokalizován a vysílá pouze v originálním znění, maďarštině a rumunštině.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).