Hlavní navigace

Dětský kanál Minimax se na satelitu dělí o kapacitu s erotickou Leo TV

15. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 8. 2008

Zajímavou symbiózu dětského a erotického kanálu na satelitu nabízí společnost Gital, jeden ze dvou distributorů přístupových karet k satelitní službě CS Link. Na bývalé pozici promo a teleshoppingového kanálu CS Link TV, který ukončil satelitní vysílání minulou neděli, se objevil dětský program Minimax. V noci jeho kapacitu využívá český erotický kanál Leo TV. Upozornil na to server Parabola.cz.

BRAND23 Workshop

V noci kapacitu Minimaxu využívá český erotický kanál Leo TV (mezi 22:00 a 06:00 hod.), ale na vlastní kanálové identifikaci. Technicky je tak oddělen obsah kanálu pro dospělé od dětského vysílání. Programová pozice Leo TV je před den neaktivní (nulový datový tok), přes noc je naopak kanál Minimax s nulovou kapacitou, píše Parabola.cz. Oba programy lze naladit přes karty Gital na satelitní pozici 23,5 stupně východně z družice Astra 1E.

Minimax vysílá prostřednictvím společnosti Gital pouze v placeném balíčku Géčko. Signál stanice firmě zprostředkovává společnost Media Vision, která takto dodává Gitalu i jeho konkurentovi, společnosti Trade&Technology, signál prémiového filmového kanálu HBO. Dělení kapacity mezi „neškodným“ a erotickým kanálem není u satelitních platforem ničím novým. Přímo u Gitalu se tak o programovou pozici s erotickým programem dělí filmový kanál CS Film.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).