Hlavní navigace

Deutsche Bahn draží vlakové lístky přes eBay

30. 7. 2008
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Německé dráhy spouštějí zajímavou promo akci – uvolněné vlakové jízdenky je nyní možné koupit na německé verzi internetové aukční síně eBay. Vyvolávací cena je bez ohledu na vzdálenost vždy stejná a činí jedno euro. Do aukcí má být podle Deutsche Bahn uvolněno kolem jednoho milionu lístků, není však vyloučeno, že některé z nich budou prodávány také za pevnou cenu. Takto distribuované jízdenky mají jediný limit: kupující je budou moci uplatnit pouze mezi 16. srpnem a 31. říjnem a to navíc ještě…

Německé dráhy spouštějí zajímavou promo akci – uvolněné vlakové jízdenky je nyní možné koupit na německé verzi internetové aukční síně eBay. Vyvolávací cena je bez ohledu na vzdálenost vždy stejná a činí jedno euro. Do aukcí má být podle Deutsche Bahn uvolněno kolem jednoho milionu lístků, není však vyloučeno, že některé z nich budou prodávány také za pevnou cenu. Takto distribuované jízdenky mají jediný limit: kupující je budou moci uplatnit pouze mezi 16. srpnem a 31. říjnem a to navíc ještě mimo pátky, kdy jsou již tradičně německé železnice nejvíce vytíženy. (Ftd.de)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).