Hlavní navigace

Digi CZ bude spolupracovat s tuzemským fanklubem FC Barcelona

11. 11. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Wikimedia
Společnost Digi CZ se domluvila na vzájemné spolupráci s českým fanklubem populárního španělského velkoklubu FC Barcelona.

Webové stránky FCBarcelona.cz byly založeny v roce 2003, od roku 2010 oficiálně existuje český fanklub katalánského fotbalového klubu. Je do něj registrováno 600 příznivců, z toho téměř polovina z nich jsou aktivní členové. Internetovou prezentaci však sleduje řádově více fotbalových fanoušků, než je oficiálně zaregistrovaný počet.

Denně shlédnou stránky v průměru čtyři tisíce lidí. Vrcholem sezony jsou zápasy Barcelony s Realem Madrid, kdy stránky navštíví až dvanáct tisíc fotbalových příznivců za den. Průměrná měsíční návštěvnost dosahuje dvě stě tisíc. Facebookový profil fanklubu pak má přes deset a půl tisíce fanoušků.

Digi CZ a český fanklub FC Barcelona se dohodly na spolupráci, která probíhá na webech i sociálních sítích. Spolupráce má podpořit šíření kvalitní fotbalové podívané mezi fanoušky a také podpořit činnost fanklubu FC Barcelona a redakce webu.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).