Hlavní navigace

Digi Sport odstartuje 14. srpna. Nabídne italskou i francouzskou ligu

2. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 8. 2010

Chystaný kanál Digi Sport satelitní platformy Digi TV, jehož hlavním tahákem bude anglická Premier League, skutečně odstartuje 14. srpna, tedy v době, kdy začne další ročník této oblíbené fotbalové soutěži. Serveru iDNES.cz to potvrdil šéfredaktor stanice Jaroslav Šišolák. Český divák by ho měl od 14. srpna bez problémů naladit, uvedl Šišolák. Potvrdila se tak informace, kterou nedávno přinesl deník Sport.

K TÉMATU: Digi Sport by měl zahájit vysílání 14. srpna. Tvrdí to jeho rumunský ředitel

Digi Sport by neměl zvýšit cenou politiku satelitní platformy Digi TV. Podle posledních informací, které mám, by tomu tak mělo být, konstatoval Šišolák. V současné době má stanice připravených deset komentátorů ze Slovenska, v dohledné době by se zde měli objevit ale také Češi. Digi Sport by ale neměl stavět pouze na Premier League, ze které nabídne pět až šest přenosu z každého kola. Objevit by se zde měla i francouzskáitalská liga a také americká Major Soccer League.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.