Hlavní navigace

Digi TV chystá první prémiový balíček, nabídne v něm Filmboxy

27. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Satelitní operátor Digi TV nabízel v minulosti v rámci své distribuce balíček kanálů s HBO a Cinemaxem, ze svého portfolia je ale vyřadil už před dvěma lety.

Rumunský satelitní operátor Digi TV, který působí také v České republice, připravuje na našem trhu první prémiový balíček. Ten byl měl obsahovat dva programy. Půjde konkrétně o Fimbox Extra 1 a Filmbox Family. Obě stanice patří do portfolia distribuční a filmové společnosti SPI International. Cena balíčku by měla být 60 korun/měsíc. Operátor už v tuto chvíli nabízí českým divákům v rámci základního balíčku kanály Filmbox a Filmbox Plus. Za ně nemusí zákazník platit žádný další poplatek.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: SPI International chce pro Filmbox Arthouse obětovat jeden z EroXů

Jde o velice čerstvou záležitost, kterou se nám podařilo dojednat minulý týden, uvedl pro DigiZone.cz obchodní a marketingový manažer SPI International pro střední a východní Evropu Adrian Gumulák. Co se týká přesného termínu, kdy by se měly programy v nabídce objevit, Gumulák k tomu sdělil následující: Je to v jednání a technicky se potřebuje Digi TV připravit. V tuto chvíli zatím nejsem schopen říci, když se balíček v nabídce operátora objeví.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.