Hlavní navigace

Digi TV má problém, neproplácí faktury montážníkům

23. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 5. 2008

Česká pobočka rumunské platformy Digi TV má v současné době velmi vážný problém, a to s proplácením faktur externím zaměstnancům, kteří montují její satelitní komplety. Jak informoval server DigiZone.cz David Rácz z Domažlic, technici dokonce už obdrželi dopis, v němž se společnost omlouvá a uvádí, že shání peníze na zaplacení dluhu. Na výplatu má takto čekat odhadem přibližně 400 dealerů. Montážníci tuto skutečnost řeší vesměs tak, že odmítají provádět další instalace satelitních parabol a kompletů.

Důvod podle Rácze není znám, ale neoficiální zprávy, které má server DigiZone.cz k dispozici, hovoří o tom, že společnost musela tureckému výrobci dualboxů zaplatit za novou dodávku a nezbyli jí finance pro dealery. Platforma Digi TV vstoupila na český trh v roce 2006 a za cenu 260 Kč nabízí v základním balíku přibližně 40 programů, přiobjednat si pak můžete i HBO MaxPak za dalších 240 Kč. Kompletní ceník včetně poplatků za přijímače je k nahlédnutí zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.