Hlavní navigace

Digi TV nabízí ke svým dual boxům nové abonentské karty

13. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

13. 4. 2008

Rumunský satelitní operátor Digi TV, který působí také na českém trhu, začal nabízet v našem regionu bez předchozího upozornění nové karty pro příjem kanálů ze své platformy. Server DigiZone.cz o tom informoval prodejce anténní a satelitní techniky a montážník z Domažlic David Rácz. Tomu přišla nová karta pro příjem platformy Digi TV v pátek odpoledne a od té původní se viditelně liší. Už není bílá, ale její předek je modrý s bílým nápisem DIGI, vrchní strana je pak červeno-bílá s čipem a čárovým kódem.

TESTY NAGRAVISION 3:
SateliTV.net: Digi TV testovala Nagravision 3
Digi TV opět testovala nový kódovací systém

P IT tip novy

Proč se operátor rozhodl nabízet nové karty? Důvod je prostý. Chce se bránit proti nelegálnímu příjmu přechodem na vyšší verzi kódovacího systému. Nové karty umožňují příjem kódovaných programů s kryptováním Nagravision 3. Digi TV nabízí nové karty již 14 dní ke svému dual set-top-boxu Hyundai 7160NA, upřesnil Rácz. Satelitní operátor si již kódování v Nagravision 3 vyzkoušel v minulosti minimálně dvakrát na kmitočtu, kde vysílá také kanál Nova Cinema.

POROVNEJTE NOVOU A STAROU KARTU:
Nová karta – vršek (JPG, 35 kB)
Nová karta – spodek (JPG, 33 kB)
Stará karta – spodek (JPG, 32 kB)
Stará karta – vršek (JPG, 16 kB)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.