Hlavní navigace

Digi TV nabízí ke svým dual boxům nové abonentské karty

13. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 4. 2008

Rumunský satelitní operátor Digi TV, který působí také na českém trhu, začal nabízet v našem regionu bez předchozího upozornění nové karty pro příjem kanálů ze své platformy. Server DigiZone.cz o tom informoval prodejce anténní a satelitní techniky a montážník z Domažlic David Rácz. Tomu přišla nová karta pro příjem platformy Digi TV v pátek odpoledne a od té původní se viditelně liší. Už není bílá, ale její předek je modrý s bílým nápisem DIGI, vrchní strana je pak červeno-bílá s čipem a čárovým kódem.

TESTY NAGRAVISION 3:
SateliTV.net: Digi TV testovala Nagravision 3
Digi TV opět testovala nový kódovací systém

KL22 hlasovani

Proč se operátor rozhodl nabízet nové karty? Důvod je prostý. Chce se bránit proti nelegálnímu příjmu přechodem na vyšší verzi kódovacího systému. Nové karty umožňují příjem kódovaných programů s kryptováním Nagravision 3. Digi TV nabízí nové karty již 14 dní ke svému dual set-top-boxu Hyundai 7160NA, upřesnil Rácz. Satelitní operátor si již kódování v Nagravision 3 vyzkoušel v minulosti minimálně dvakrát na kmitočtu, kde vysílá také kanál Nova Cinema.

POROVNEJTE NOVOU A STAROU KARTU:
Nová karta – vršek (JPG, 35 kB)
Nová karta – spodek (JPG, 33 kB)
Stará karta – spodek (JPG, 32 kB)
Stará karta – vršek (JPG, 16 kB)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.