Hlavní navigace

Digi TV nabízí sportovní balíček za polovinu. Při smlouvě na dva roky

30. 3. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: YouTube
AKTUALIZOVÁNO – UVNITŘ PARAMETRY PRO NALADĚNÍ – U příležitosti utkání mezi FC Barcelona a Real Madrid, kterému se přezdívá El Clásico, připravila Nová Digi TV slevovou akci. A také utkání otevřela pro všechny.

AKTUALIZOVÁNO, 1. 4. 2016, 9:15 hod.: Podívejte se na hodně povedenou upoutávku na Audi Q2 na fotbalovém El Clásico. Najdete ji zde.

V sobotu 2. dubna, kdy se zápas odehrává, a v neděli 3. dubna lze programový balíček Sport objednat za poloviční cenu, tedy za 149 Kč za měsíc při smlouvě na 2 roky. Pokud jde o zcela nového zákazníka, operátor upozorňuje, že je nutné mít ještě alespoň tzv. Základní programový balíček za 299 Kč měsíčně.

Nadstavbový balíček Sport obsahuje deset sportovních programů, z toho pět v HD kvalitě. Kromě anglického a španělského fotbalu pokrývá i nejvyšší fotbalové ligy v Itálii, Skotsku, Německu a Francii. Z ostatních sportů nabízí například přenosy závodů Formule 1 či tenisové turnaje ATP, WTA. Na své si přijdou fanoušci basketbalu, boxu či golfu, kterému je věnován speciální Golf Channel.

ČTĚTE TAKÉ: Nová Digi TV: španělská fotbalová La Liga i anglická Premier League pohromadě

Nová Digi TV: jak řešit případné problémy s kanály Digisport 3 a Digisport 4

Zápas FC Barcelona s Realem Madrid budou moci sledovat všichni diváci Digi TV

Jak jsme vás už také informovali (viz odkaz výše), Digi TV zpřístupňuje i přímý přenos zápasu El Clásico pro všechny své zákazníky. A jak naladíte, resp. kde příslušný kanál najdete? To záleží na tom, zda jste už zákazník Nové Digi TV, nebo máte ještě tu původní.

Zákazníkům staré Digi TV se několik dní před zápasem v nabídce objeví program Digi Sport 3 v SD verzi na 80. kanálové pozici. Pokud se tak nestane automaticky nejpozději do pátku 1. dubna, je třeba, aby zákazník svůj set-top box uvedl do továrního nastavení, píše operátor v tiskové zprávě.

MMF24

Zákazníci Nové Digi TV mají na pozici 25 kanál Digi Sport 3 HD CZ. Ten jim bude před a během zápasu odblokován nezávisle na jejich předplaceném programovém balíčku.

Pokud používáte tzv. CA modul, musíte si stanici Digi Sport 3 naladit podle následujících parametrů:

  • Stará Digi TV – 12563, Vertical, 27500, 3/4, DVB-S, QPSK.
  • Nová Digi TV – 11976, Horizontal, 3/4, 30000, DVB-S2, 8PSK.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).