Hlavní navigace

Digi TV nabízí vánoční padesátiprocentní slevu novým zákazníkům

6. 12. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sleva padesát procent se vztahuje na všechny programové balíčky po dobu šesti měsíců, a to u satelitní Nové Digi TV i internetové OTT služby Digi2Go.

Například balíček Maxi internetové televize Digi2Go, který obsahuje 87 kanálů a z toho 37 v HD, včetně programů HBO a Digi Sport, bude po dobu půl roku stát jen 375 Kč měsíčně. Zákazníci tak za půl roku ušetří 2244 korun. Zákazníci si mohou vybírat mezi programovým balíčkem Maxi a Základním balíčkem, ke kterému jsou na výběr ještě čtyři doplňkové balíčky – Sport, HBO (popřípadě HBO GO) a Extra.

ROZHOVOR: Vladimír Rusnák – Pro Digi TV není sport možnost, ale povinnost

Kromě nich je pro sportovní fandy k dispozici ještě samostatný balíček Sport Plus, který lze na prvních šest měsíců nyní pořídit za 175 Kč. S internetovou televizí Digi2Go mohou předplatitelé sledovat různé programy až na čtyřech zařízeních současně od klasické televize přes počítač a tablet až po chytrý telefon. Vánoční slevová akce je určena jak pro nové zákazníky satelitní televize, tak i pro zájemce o OTT řešení.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).