Hlavní navigace

DIGImedia 2008 již zítra, živě na serveru DigiZone.cz a ČT 24

Již zítra proběhne v Kongresovém sále České televize na Kavčích horách v Praze třetí ročník odborné konference DIGImedia 2008. Akci, jejímž cílem je přispět k výměně odborných informací a sdělit nejnovější poznatky o procesu digitalizace odborné i laické veřejnosti, bude po celý den formou on line zpravodajství sledovat server DigiZone.cz, hlavní mediální partner pro oblast Internetu.

PROGRAM KONFERENCE A DALŠÍ PODROBNOSTI

Konference, již tradičně pořádá Asociace českých reklamních agentur ve spolupráci s generálním partnerem, Českou televizí, je rozdělená do dopoledního a odpoledního bloku. Oba se dále dělí na další dvě tematické části.

Během prvního bloku budou hosté diskutovat na téma digitalizačního procesu v České republice v polovině roku 2008 a ztrátě ultimátního vlivu pokrytí na sledovanost televize. Touto částí konference provede moderátor Událostí, komentářů ČT Martin Veselovský.

PR Summit tip Alza

Odpolední druhý blok se zaměří na vliv digitalizace na vývoj mediálního a reklamního trhu a zhodnotí digitalizaci jako novou příležitost pro zadavatele inzerce. Moderátorem této části konference bude šéfredaktor týdeníku Strategie a moderátor pořadu Z1 Marketing na nové zpravodajské televizi Z1 Václav Sochor.

Živý televizní přenos z akce nabídne internetový portál ČT 24, na obrazovce stejnojmenného kanálu se v průběhu konference objeví několik vstupů.

Našli jste v článku chybu?