Hlavní navigace

Digital Broadcasting ve čtvrtek konečně odhalí plány a rozvoj multiplexu 4

Lukáš Polák

Nový provozovatel multiplexu 4, společnost Digital Broadcasting, chystá první tiskovou konferenci, na níž představí plán rozvoje této sítě. DigiZone.cz pochopitelně nebude na místě chybět.

Doba čtení: 1 minuta

Společnost Digital Broadcasting, která je novým provozovatelem multiplexu 4, dnes informovala, že ve čtvrtek seznámí novináře na tiskové konferenci s dalšími plány rozvoje své digitální sítě. Operátor převzal multiplex po společnosti Telefónica Czech Republic, která ho roky nechávala ve stávající podobě, tedy v experimentálním režimu a s vysíláním pouze v omezené míře z Prahy, Brna a Ostravy. Síť vysílala před několika lety také v Plzni, ale zde byl její signál vypnut.

K TÉMATU: Multiplex 4 nabídne regionalizaci po krajích. Do června spustí 10 nových lokalit

EBF18_tip_v_clanku_obecny

Pozvánka na první tiskovou konferenci pořádanou novým provozovatelem multiplexu 4.

Pozvánka na první tiskovou konferenci pořádanou novým provozovatelem multiplexu 4.

Za multiplexem 4 nyní stojí Radim Pařízek, mimo jiné šéf moravského Rádia Čas, a bývalý generální ředitel televize Nova Vladimír Železný. Na tiskové konferenci, kterou bude Digital Broadcasting pořádat, se objeví i Martin Roztočil, někdejší ředitel vysílacích služeb Českých Radiokomunikací, který pomáhal rozjíždět digitální vysílání multiplexů 1 a 2. Nyní pomáhá Pařízkovi a Železnému po technické stránce s chodem multiplexu 4.

Server DigiZone.cz pochopitelně nebude chybět na místě a přinese svým čtenářům aktuální zpravodajství.

Našli jste v článku chybu?