Hlavní navigace

Digitalizace před půlnocí

11. 9. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 322915
11. 9. 2006

Aktuální situací na poli digitálního vysílání se bude zabývat dnešní pořad Před půlnocí, který začíná ve 23:33 na programu ČT 24. Hostem relace bude Zdeněk Duspiva, koordinátor digitalizace v České republice. A o čem bude řeč? Městský soud v Praze zrušil rozhodnutí Rady pro rozhlasové a televizní vysílání o udělení šesti digitálních licencí. Soud tak vyhověl žalobě provozovatele televize Nova, společnosti CET 21, která upozorňovala na měnící se podmínky během licenčního řízení. Zdeněk Duspiva se proto bude snažit odpovědět na otázku, jaké změny do procesu digitalizace přinese výsledek soudního řízení.

cif 24 - early cena - média

Program ČT 24 vysílá digitálně v síti zemských vysílačů, na satelitu a je součástí základní nabídky kabelových operátorů. Pořad Před půlnocí si můžete pustit živě na Internetu, kde naleznete i archiv starších relací. Dotazy na hosta posílejte e-mailem na adresu: predpulnoci@ces­katelevize.cz.

Rozvířené vody přechodu na zemské digitální vysílání si můžete připomenout ve článcích:

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).