Hlavní navigace

Digitální televize Z1 rozšířila vysílací čas o dvě hodiny

3. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 2. 2009

Digitální zpravodajský kanál Z1 rozšířil od včerejšího dne svůj vysílací čas. Serveru DigiZone.cz informaci potvrdil ředitel zpravodajství této televize Hanuš Hanslík. Dříve vysílání začínalo úderem sedmé hodiny ranní a končilo o půlnoci, nyní bylo rozšířeno na začátku i konci o hodinu. V praxi to znamená, že program nyní startuje úderem šesté hodiny ranní a končí hodinu po půlnoci.

ebf 24 - tip duben

V šest ráno startuje program reprízou Interview B.T., v 6:25 následují ekonomické magazíny jako je např. Z1 Auto nebo Z1 Business a v 6:45 přichází na řadu pořad z Titulní strany, který je denní diskusí se šéfredaktory předních novin a časopisů o nejžhavějším tématu jejich periodik. Doba po čtyřiadvacáté hodině je vyhrazena druhé části pořadu To říkáte vy!.

Posledním popůlnočním pořadem, který rozšířil programové schéma, je opět Interview B.T. V době od jedné hodiny noční do šesté hodiny ranní jsou vysílány různé reprízy reportáží, např. ze světa showbusinessu apod. Na internetové stránky nejsou změny ještě v tuto chvíli zaneseny, ale mohou je registrovat už majitelé set-top-boxů v elektronickém programovém průvodci (EPG).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).