Hlavní navigace

DigiZone.cz nasadil nová diskusní fóra. Vyzkoušejte je

31. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
31. 3. 2010

Nová diskusní fóra nasadil počínaje dnešním dnem server DigiZone.cz. Inovované diskuse zcela nahradily dosavadní fóra, která mohla být pro řadu čtenářů nepřehledná. Nová fóra zároveň fungují i na samostatné adrese http://forum.di­gizone.cz a diskutovat v nich mohou pouze registrovaní čtenáři. Přístupová hesla jsou totožná s hesly k uživatelskému účtu DigiZone.cz.

Cloud23

Pro lepší přehlednost jsme diskuse rozdělili do základních kategorií podle typu příjmu televizního signálu, ale samostatnou kategorii má také digitální rozhlas, televizory, set-top-boxy, televizní a rozhlasové programy, antény, HDTV či nejnovější evergreen televizního vysílání – 3D. Diskutovat můžete také o samotném DigiZone.cz a nových fórech, čekáme na vaše podněty a nápady.

Staré diskuse z DigiZone.cz nezmizely, pouze jsou pro další používání uzamčeny. Čtenáři je ale nadále naleznou na adrese /diskuse/. Nadále se dá diskutovat pouze na nových diskusních fórech. Pokud chcete pokračovat v některém z dřívějších diskusních témat, musíte si založit diskusi se stejným názvem na novém fóru a ideálně v prvním příspěvku dát prolink na původní starou diskusi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).