Hlavní navigace

DigiZone.cz nasadil nová diskusní fóra. Vyzkoušejte je

31. 3. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

31. 3. 2010

Nová diskusní fóra nasadil počínaje dnešním dnem server DigiZone.cz. Inovované diskuse zcela nahradily dosavadní fóra, která mohla být pro řadu čtenářů nepřehledná. Nová fóra zároveň fungují i na samostatné adrese http://forum.di­gizone.cz a diskutovat v nich mohou pouze registrovaní čtenáři. Přístupová hesla jsou totožná s hesly k uživatelskému účtu DigiZone.cz.

WT100 tip temata2

Pro lepší přehlednost jsme diskuse rozdělili do základních kategorií podle typu příjmu televizního signálu, ale samostatnou kategorii má také digitální rozhlas, televizory, set-top-boxy, televizní a rozhlasové programy, antény, HDTV či nejnovější evergreen televizního vysílání – 3D. Diskutovat můžete také o samotném DigiZone.cz a nových fórech, čekáme na vaše podněty a nápady.

Staré diskuse z DigiZone.cz nezmizely, pouze jsou pro další používání uzamčeny. Čtenáři je ale nadále naleznou na adrese /diskuse/. Nadále se dá diskutovat pouze na nových diskusních fórech. Pokud chcete pokračovat v některém z dřívějších diskusních témat, musíte si založit diskusi se stejným názvem na novém fóru a ideálně v prvním příspěvku dát prolink na původní starou diskusi.