Hlavní navigace

DigiZone.cz: vše o digitálním vysílání přes satelit

27. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Naši kolegové ze sesterského serveru DigiZone.cz dnes spustili speciální přílohu věnovanou satelitní televizi. Naleznete ji na adrese http://satelit.digizone.cz/ a obsahuje veškeré informace potřebné pro diváka, který se rozhoduje o pořízení satelitního přijímače a chce si vybrat z aktuálních nabídek placených služeb i neplacených, volně šířených satelitních programů v češtině a slovenštině.

Naši kolegové ze sesterského serveru DigiZone.cz dnes spustili speciální přílohu věnovanou satelitní televizi. Naleznete ji na adrese http://satelit­.digizone.cz/ a obsahuje veškeré informace potřebné pro diváka, který se rozhoduje o pořízení satelitního přijímače a chce si vybrat z aktuálních nabídek placených služeb i neplacených, volně šířených satelitních programů v češtině a slovenštině.

Příloha o satelitní televizi se věnuje také otázkám vysílacích práv na satelitu, nutnosti kódování některých programů, co je u satelitního příjmu televize legální a co nikoliv. V přehledném výčtu nabízí základní informace o českých satelitních platformách i satelitním vysílání ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Příloha bude postupně aktualizovaná podle vývoje na českém televizním trhu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).