Hlavní navigace

DigiZone.cz přinese exkluzivní materiál k dnešnímu startu Film Europe

17. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 11. 2011

Redakce serveru DigiZone.cz byla přizvána na slavnostní zahájení vysílání filmového kanálu Film Europe, který bude jako první stanice u nás zaměřena výhradně na evropskou produkci. Její stejnojmenný provozovatel se netají ambicemi, že kromě České republiky a Slovenska by ji chtěl nabídnout i v dalších zemích starého kontinentu. Stanice bude přinášet filmy výhradně v originálním znění s titulky. Její promo smyčka už je v tuto chvíli dostupná ve službě Skylink.

K TÉMATU: Vysílání nové placené televize Film Europe odstartuje film Paříži, miluji Tě

BRAND23 Workshop

DigiZone.cz pro vás hodlá dění v pětihvězdičkovém bratislavském Hotelu Kempinski, kde se bude veškeré dění odehrávat, monitorovat. Slovensko už je bohužel zahraničí, takže možnosti budou s ohledem na roamingové ceny omezené, přesto bychom vám rádi během dnešního večera zprostředkovali alespoň fotogalerii z recepce, která začíná v 19 hodin, a postřehy formou blogu autora této zprávy. Zítra se pak můžete těšit na tiskovou konferenci, která začíná v 10 hodin, a vše vyvrcholí hlavním pondělním článkem, v němž nebude chybět další původní materiál. Ten pochopitelně nebudeme vzhledem ke konkurenci předem prozrazovat.

Nezapomeňte sledovat také naše stránky na Facebooku, které najdete zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).