Hlavní navigace

DigiZone.cz spustil zkušební provoz VIP blogů

13. 8. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 8. 2009

VIP blogy, prostor pro výměnu názorů osobností z oboru televizního a rozhlasového vysílání, včetně zástupců regulačních orgánů a manažerů projektů digitalizace, spouští k dnešnímu dni server DigiZone.cz. Čtenáři tuto novinku najdou v pravé navigační liště na hlavní straně DigiZone.cz, případně na vlastní homepage blogů na adrese http://blog.di­gizone.cz.

Narozdíl od blogů na jiných webech jsou VIP blogy na DigiZone.cz autorsky zaměřené výhradně na lidi z oboru. Blogy si tedy nemohou zakládat sami čtenáři, kteří však mohou pod jednotlivými příspěvky na VIP blozích diskutovat. Server DigiZone.cz nevylučuje, že časem mezi autory blogů zařadí i vybrané spolupracovníky a čtenáře, prověřené z diskusních fór na DigiZone.cz.

CIF23

VIP blogy na DigiZone.cz jsou zatím ve zkušebním provozu, s omezeným obsahem. Redakce postupně doplní další autory. Už nyní zde ale můžete narazit na zajímavý obsah, například na reakci Filipa Bobiňského, ředitele a jednatele produkční společnosti Dramedy Production, na nařčení, že jejich seriál Vyprávěj, vyrobený pro Českou televizi, firma okopírovala podle podobného seriálu ze Španělska.

Ředitel zpravodajství České televize Milan Fridrich se na svém blogu vrací ke spekulacím bulvárních novinářů o přechodu moderátora Václava Moravce do televize Nova. Generální ředitel hudební televize Óčko Jiří Balvín vysvětluje důvody, proč se malým tematickým televizím nevyplatí v současné době vysílat v DVB-T a marketingový ředitel TV Barrandov Janis Sidovský polemizuje s ČT o dosažené sledovanosti televize Barrandov.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).