Hlavní navigace

Server DigiZone.cz zavádí povinnou registraci u diskusí

26. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

26. 2. 2008

Čtenáři serveru DigiZone.cz se musí ode dnešního dne zaregistrovat, pokud budou chtít diskutovat pod články, aktualitami nebo v samostatných diskusích na tomto webu. Vydavatel internetového deníku, společnost Internet Info, k povinné registraci přikročil poté, co se v diskusích stále častěji objevovaly texty, které urážely ostatní čtenáře a měly pouze provokovat.

cif-tip-téma-foto

Jde o zkušební provoz. Povinnou registraci zavádíme jako jediný web společnosti Internet Info a jsme si vědomi jejích nevýhod. Dopředu se omlouváme všem slušným čtenářům za komplikovanější přístup do diskusí, říká šéfredaktor DigiZone.cz Jan Potůček. Vydavatel je připraven po určité době vyhodnotit, jak se povinná registrace osvědčila, případně podniknout další kroky.

Povinnou registrací boj s nepřizpůsobivými čtenáři nekončí. Jsme připraveni diskuse na DigiZone.cz očistit od těch, co odrazují ostatní slušné autory komentářů a už nyní uvažujeme o dalších opatřeních, dodal Potůček. U povinné registrace je nutné uvést kontaktní e-mail, diskutující však nadále mohou používat libovolné přezdívky a tudíž diskutovat anonymně.